Choď na obsah Choď na menu

Mesut Özil a Alex Iwobi zmizí jako Gunners opět hroutit

Je to nádherná událost, mnoho fanoušků na sobě své oblíbené tým Fotbalové dresy jejich podporu. Arsenal se chystají porazit Bayern 3-0 ve druhé noze Ligy mistrů naposledy 16. tie poté, co byl lehce poražen 5-1 v prvním. Střelci byly dost hrozné pro většinu ze hry, ale v čele poloviny úrovně poté, co Alexis Sanchez zrušena Arjen Robben je otvírák.

Arsenal Champions League naděje jsou v nepořádku po první etapě 5-1 výprask v rukou Bayernu Mnichov. Němečtí obři začal jasně v Allianz Areně a ujal vedení po pouhých 11 minutách. Top fotbal Bayern Mnichov dres FC Bayern München je velmi populární, a pokud se vám líbí, si to nenechte ujít.

Ale každý impuls Arsenal chybí při zlomu, s Lewandowski obnovit hostitele pro správu s fantastickým hlavičkou z Philipp Lahm dokonale vážený kříže. Koscielny byl vynucený od několika málo minut před branku Lewandowski a jeho nepřítomnost byla znovu vystavena jako Thiago Alcantara skóroval Bayern třetinu zajistit vítězství.